Meistarklases


Visas meistarklases notiks Babītes Kultūrizglītības centra Lielajā zālē.

Meistarklases 10:30 - 12:00

3.06. Lilija Lipora - IEPAZĪŠANĀS UN KUSTĪBU NODARBĪBA 

Nodarbības uzdevums būs iekustināt katram individuāli savu ķermeni, atklāt saskarsmes un sadarbības iespējas ar telpu un partneriem. Nodarbības laikā caur neverbālu un verbālu sarunu iepazīsimies un sagatavosimies kopradei!

4.06. & 5.06. Nauris Miķelis Goba - PIESLĒGTIES UN UZLĀDĒTIES 

Veidota, lai ar veiklību, spēku un atjautību veicinošiem uzdevumiem un kustību tiktu uzmodināta katra dalībnieka fiziskā un mentālā gatavība dienai neatkarīgi no sagaidāmā. Tās laikā individuāli, kā arī sadarbībā ar partneriem un lielākās grupās atraktīvi iesildīsimies, padejosim un izaicināsim viens otru. Mēs gulēsim, skriesim, lēksim, mētāsim, grūstīsimies, lai galu galā mobilizētu mūsu ķermeņus un veiksmīgi turpinātu savas dienas gaitas.

6.06. Katrīna Albuže - KONTAKTIMPROVIZĀCIJA

Prieks, jautrība un draudzība, uzticība, atbildība, cieņa, ļaušanās un atbrīvošanās. Radoša un fiziska kontaktimprovizācija, kas aizvedīs mūs jaunas pieredzes ceļojumā. Būs dažādi uzdevumi un spēles, ko pildīsim gan pa divi, gan grupā, kas saistīti ar svara atdošanas un uzņemšanas tehniku, ar pieskārieniem bez svara atdošanas kā arī ar kontakta deju bez fiziskā kontakta.

7.06. Kamilla Kūna - KO ATCERAS TAVAS MAŅAS, KAD ĶERMENIS STĀV UZ VIETAS?

Ko nozīmē atļaut sev sajust vidi apkārt? Vai tas ir kaut kas, ko spējam piekopt ikdienišķās darbībās? Vai mums par to aktīvi jāpiedomā, lai pieslēgtos te un tagad? Šajā meistarklasē interesenti tiks aicināti uz brīvu multisensoru pieredzi, kurā atļaut sev sasniegt garlaicības stadiju. Garlaicība - brīdis, kurā šķietami nekas nenotiek, bet ir kā viens no galvenajiem nosacījumiem radošuma procesiem.