Jauniestudējumi


Horeogrāfs Niels Klaes (Lietuva)

Niels Claes ir absolvējis Fontys Dejas akadēmiju Tilburgā, Nīderlandē. Kopā ar Seiko dejas kompāniju ticis apbalvots ar zelta skatuves krustu kā labākais Lietuvas dejotājs 2017. gadā.

Uzzināt vairāk

Horeogrāfe Małgorzata Suś (Portugāle / Polija)

Dzimusi Polijā 1991. gadā, šobrīd dzīvo Portugālē. 2016. gadā absolvējusi Nacionālo dramatiskās mākslas akadēmiju Varšavā. 2017. gadā saņēmusi Jaunās Polijas stipendiju dejā.

Uzzināt vairāk

Horeogrāfi Yelena Arakelow un Klāvs Liepiņš (Islande)

Yelena Arakelow ir dejas māksliniece un horeogrāfe. Bērnībā un pusaudžu gados trenējusies cirka mākslā, kas arī raisījusi viņas aizraušanos ar fiziskumu. Klāvs Liepiņš ir horeogrāfs un dejotājs. Uzsācis studijas Latvijas Kultūras akadēmijā, 2012. gadā pārcēlies uz Islandi un 2018. gadā ieguvis bakalaura grādu Islandes Mūsdienu mākslas universitātē.

Uzzināt vairāk

Aktrise Vita Malahova un aktieris un komponists Edgars Lipors (Latvija / Itālija)

Vita Malahova ir aktrse un teātra veidotāja. Guvusi izglītību fiziskajā teātrī, viņas teātra tradīcijas nāk no grupu darba un improvizācijas teātra. Edgars Lipors ir starptautiskā laikmetīgās dejas festivāla “Vides Deja” organizators un dalībnieks kopš 2011. gada.

Uzzināt vairāk

Horeogrāfi Andrzej Molenda un Zuzanna Kasprzyk (Polija)

Andrzej Molenda ir horeogrāfs un dejotājs. Ieguvis bakalaura grādu Lodzas Mūzikas akadēmijā, ieguvis maģistra grādu Lodzas universitātē, kur turpina studijas doktorantūrā Mūzikas akadēmijas programmā “Somatika dejā un terapijā”. Zuzanna Kasprzyk - dejotāja, izpildītāja, horeogrāfe, deju skolotāja. Ieguvusi maģistra grādu Krakovas Skatuves mākslas akadēmijā, Bjetomas Deju teātra nodaļā.

Uzzināt vairāk

Horeogrāfe Olga Žitluhina (Latvija)

Horeogrāfe, dejotāja, Kultūras akadēmijas bakalaura studiju programmas “Laikmetīgās dejas māksla” vadītāja, „Olgas Žitluhinas dejas kompānija” mākslinieciskā vadītāja, Starptautiskā laikmetīgās dejas festivāla „LAIKS DEJOT” mākslinieciskā direktore. LKA Olga pasniedz laikmetīgās dejas tehniku un horeogrāfiju.

Uzzināt vairāk

Dramaturģe Tatjana Melehova (Latvija)

Tatjana studēja dramaturģiju Latvijas Kultūras Akadēmijā un Hamburgas Teātra Akadēmijā. Piedalījās ka dramaturģe teātra, operas, laikmetīgas dejas un vizuālas mākslas projektos Latvijā un Vācijā. Ir jaunatnes teātra Theatre Lab&Club dibinātāja un vadītāja.

Uzzināt vairāk

Mākslinieks Hardy Gru (Anglija)

Skatuves, ekrāna un performances mākslinieks, teātra veidotājs, vizuālais mākslinieks. Ieinteresēts vizuālājā un eksperimentālajā teātrī.

Uzzināt vairāk