Starptautiskais Laikmetīgās dejas festivāls VIDES DEJA 2020 izsludina dalībnieku pieteikšanos


06 Jul
06Jul

No 29. jūnija līdz 20. jūlijam aicinām profesionālus dejotājus, laikmetīgās dejas entuziastus, skatuves māksliniekus, studentus, aktierus, mūziķus un citus interesentus pieteikties dalībai Starptautiskā Laikmetīgās dejas festivālā VIDES DEJA 2020 mājas lapā www.videsdeja.lv.


Starptautiskais Laikmetīgās dejas festivāls VIDES DEJA 2020 norisināsies no 3. līdz 9. augustam Līgatnē. Festivāla mērķis ir radoši apzināt un atspoguļot cilvēka un vides attiecības, izmantojot laikmetīgās horeogrāfijas un mākslas izteiksmes līdzekļus. Šī gada festivāla tēma ir “Nākotne. Ekoloģija. Cilvēciskums”.


Festivāla dalībniekus gaida aizraujoša, ar darbnīcām un meistarklasēm pilna nedēļa. Vienlaikus viņi horeogrāfu vadībā veidos vides dejas jauniestudējumus. Šogad vides dejas performances iestudēs šādi horeogrāfi un kustību mākslinieki, kā piemēram, Yelena Arakelow (Islande), Niels Claes (Lietuva) , Malgorzata Sus (Portugāle), Zuzanna Kaspryzk un Andrej Molenda (Polija), Olga Žitluhina,  Klāvs Liepiņš, Edgars Lipors (Latvija) un Vita Malahova (Itālija) un citi.


8. augustā dažādās lokācijās Līgatnē notiks vides dejas performanču pirmizrādes. 


Starptautisko Laikmetīgās dejas festivālu VIDES DEJA 2020 atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Līgatnes novada dome. Festivāls tiek organizēts sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu un citiem uzņēmumiem un organizācijām.


Komentāri
* E-pasts netiks publicēts vietnē.