AGV Antigravity®️ - Annika Andersone


Diemžēl reģistrācija ir beigusies.

AGV Antigravity®️ jeb Gaisa joga ir visaptveroša fitnesa metode, kas izveidota, lai uzlabotu vispārējo veselību un fizisko veiklību, labi pavadot savu laiku un uzlabojot ārējo izskatu.


 • Datums: 08/08/2020 14:30 - 08/08/2020 15:45
 • Atrašanās vieta: Tiks paziņots
 • Vairāk informācijas: Pie Līgatnes Kultūras nama

Apraksts

Antigravity®️ nodarbības ir visaptveroša fitnesa metode, kas izveidota, lai uzlabotu vispārējo veselību un fizisko veiklību, labi pavadot savu laiku un uzlabojot ārējo izskatu.

Šī vienreizējā secīgi izpildāmo vingrinājumu kombinācija ir paredzēta, lai mazinātu spiedienu uz mugurkaulu un veidotu harmoniju ķermenī no papēžiem līdz matu galiņiem, tai pat laikā izstiepjot un nostiprinot muskulatūru.

Papildus mugurkaula dekompresijai, Antigravity®️ joga palīdz palielināt izturību un elastību, kā arī sniedz lielāku izpratni par savu ķermeni. Tā ir īsta prāta, ķermeņa un gara pieredze.

Ieguvumi apmeklējot šo nodarbību:

 1. Antigravity®️ joga ir ne tikai jautra un mazina stresu, bet sniedz vērienīgus ieguvumus veselības ziņā. Ikvienam, kam ir problēmas ar muguru, ir ieteicams veikt šos vingrinājumus. Pildot vingrinājumus, ir iespēja brīvi karāties, ļaujot mugurkaulam izstiepties.

 2. Pētījumi rāda, ka visa ķermeņa locīšana un stiepšana pie konkrētas slodzes veicina muskuļu un locītavu nostiprināšanu un, ķermenim brīvi “karājoties”, notiek mugurkaula dekompresija. Kā ar jebkuru citu fizisku nodarbi, paaugstinātas asinsrites rezultātā uzlabojas asinsrites, elpošanas un gremošanas sistēmas. Joga kā tāda, bet jo īpaši Antigravity®️ joga, tiek ieteikta kā emocionālās, psiholoģiskās un garīgās veselības uzlabošanas veids.

 3. Antigravity®️ palīdz labāk apzināties savu ķermeni un apvieno garīgo pasauli ar fizisko, samazina stresu un nemieru, palielina muskuļu izturību un elastību, palielina locītavu mobilitāti, sniedz mugurkaula dekompresiju, vienlaikus atbrīvojot skriemeļus no spriedzes, mazina spiedienu un palīdz mugurkaula skriemeļiem, atsvaidzina asinsrites un limfātisko sistēmu, palielina vispārējo veiklību un kinestētisko izpratni, ļauj ieņemt visdažādākās pozas bez muguras vai kakla skriemeļu spiešanas.

 4. Antigravity®️ nodarbībās cilvēks gūst nebijušas sajūtas, atrodoties virs zemes, kā rezultātā tiek saņemti laimes hormoni.

 5. Nodarbības vadīs sertificēta trenere - Annika Andersone.
  Annika ir deju studijas Benefice izveidotāja, vadītāja un horeogrāfe jau 22 gadus.
  Pati saka tā - Ar deju/kustību nodarbojos kopš sevi atceros. Līdz 14 gadu vecumam dejoju sarīkojumu dejas, vēlāk mūsdienu dejas. Sāku vadīt nodarbības jau 15 gadu vecumā. Pēc vidusskolas pabeidzu Kultūras koledžu, un pēc tam Sporta akadēmiju. Kopumā mācos visu laiku. Patīk to darīt nevis, lai saņemtu papīru, bet lai iegūtu zināšanas. Esmu piedalījusies daudzos jogas, dažādu deju stilu novirzienu kursos, projektos. Daudz interesējos par veselīgu kustību. Antigravity®️ kustība aizrāva, jo tā ir domāta vesela un laimīga cilvēka veidošanai. Ļoti daudz savās nodarbībās dalos ar zināšanu kopumu, un attīstu plastiku, nostiprinu dziļos muskuļus (kā mēdzu teikt – serdīti) , sintezējam laimes hormonu, atrodoties bezsvara stāvoklī. Vienmēr esmu aizrautīga šo nodarbību vadītāja, kā rezultātā visi kopā sasniedzam iecerēto!
  Uzticies - lido augstu!Pasākuma organizatori patur tiesības veikt programmā izmaiņas.