LATVIEŠU UN LAIKMETĪGĀS DEJAS VAKARS / EKSPERIMENTS


Diemžēl reģistrācija ir beigusies.

Tas būs eksperiments, kurā visi skatītāji varēs būt arī dalībnieki, ja paši to vēlēsies. Kā tas notiks? Edgara un Lilijas Liporu vadībā tiks ierādītas latviešu folkloras deju pamatnorises, kuras dejosim 3-5 minūtes, vēlāk tiks dotas instrukcijas un vadlīnijas tālākai darbībai, kas būs Jūsu ziņā, cienījamie dalībnieki, kā tās izmantot vai neizmantot un cik radoši vēlaties iesaistīties dejas izdzīvošanā, piedzīvošanā un sadarbībā ar partneri/iem, telpu un mūziku. Arī mūziķi varēs iesaistīties muzikālās improvizācijās!


  • Datums: 05/08/2020 21:00
  • Atrašanās vieta: Kangarkalns, Līgatne, Līgatnes pilsēta, Latvija (Karte)

Apraksts

Pasākuma ietvaros uzstāsies Līgatnes VPDK "ZEPERI"

Ugunskurs. Tēja. Līdzi jāņem sava krūzīte tējai, sedziņa vai paklājiņš, kur apsēsties.


Deja ir tā, kas dzīvo cauri laiku laikiem un atbalsta cilvēkus ikvienā gadsimtā.


Latvija ir unikāla valsts, kurā dzīvo latviešu tradicionālās kultūras deja - joprojām saprotama un vajadzīga mūsdienu cilvēkam, kā arī laikmetīgā deja - kas ir salīdzinoši jauna Latvijas kultūrvidē, bet jau ir neatņemama sastāvdaļa mūsdienu Latvijas dejas mākslas pasaulē, teātra pasaulē un personību izaugsmē. 


Festivāla VIDES DEJA pasākumā ”Latviešu danču un laikmetīgās dejas eksperiments” mēs aicinām gan latviešu tautasdejas pazinējus un piekritējus, gan laikmetīgās dejas dejotājus, gan ikvienu dejas interesentu izmēģināt dejas soli mūsu vadībā. Tas  būs eksperiments, kurā visi skatītāji varēs būt arī dalībnieki, ja paši to vēlēsies.


Kā tas notiks?


Edgara un Lilijas Liporu, kā arī viņu domubiedru, vadībā tiks ierādītas latviešu folkoras deju pamatnorises, kuras dejosim 3-5 minūtes, vēlāk tiks dotas instrukcijas tālākai dejas attīstībai un darbībai. Jūsu ziņā būs kā tās izmantot vai neizmantot un cik radoši vēlaties iesaistīties dejas izdzīvošanā, piedzīvošanā, jaunradē un sadarbībā ar partneriem, telpu un mūziku. Arī mūziķi varēs iesaistīties muzikālās improvizācijās!


Nāc un piedzīvo DEJU!


Pasākuma organizatori patur tiesības veikt programmā izmaiņas.